Firma PAGUS jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 12863.

Informacje na temat sposobu przetwarzania przez Mondi Polska danych osobowych (pliki do pobrania): Obowiązek informacyjny oraz Przykładowa zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Aktualnie dla naszego wieloletniego klienta – dużej firmy logistycznej, mającej kilkanaście oddziałów na terenie Niemiec poszukujemy najlepszych pracowników z rynku polskiego do pracy na stanowisku:

 Magazynier bez j. niemieckiego

Miejscowość: Grettstadt – okolice Schweinfurtu

Stawka: 1350 – 1550€ brutto/miesiąc + 7€ netto/dzień + premie!

Oczekiwania:

  • Mobilność (w celu zachowania niezależności)
  • Doświadczenie w pracy na produkcji lub magazynie – mile widziane
  • Gotowość i chęci do pracy
  • Możliwość wyjazdu w parze

Opis stanowiska:

  • Wykładanie na taśmę, foliowanie lub odbieranie plastikowych skrzynek, kontrola czystości, a także układanie ich na palety
  • Sprawdzanie stanu technicznego pojemników
  • Układanie i sortowanie skrzynek
  • Praca w tempie (nie na akord)
  • Komisjonowanie i przygotowanie skrzynek do wysyłki do klientów
  • Dbanie o porządek na magazynie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas (stawki godzinowe + dieta)
  • Dodatki za pracę na zmianę popołudniową oraz za pracę w sobotę
  • Premie za frekwencję! (100€/ miesiąc)
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stała opieka koordynatora
  • Ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Podatki odprowadzane w Niemczech
  • Zwrot za odzież roboczą

 Miesięczne stawki podawane w ogłoszeniu są stawkami brutto. Do wynagrodzenia należy doliczyć dodatek dzienny podawany w kwotach netto.

tel: +48 500 456 300
Więcej ofert: https://mondi-polska.pl/oferty-pracy/

Stawka
1350 – 1550€ brutto / miesiąc
7€ netto diety / dzień
Region:
Grettstadt (okolice Schweinfurtu),
Telefon kontaktowy:

500 456 300

Numer oferty:
303944
Status:
aktywna
Branża:
Logistyka, Spedycja, Dystrybucja
Liczba wakatów:
4 osoby
Nie masz CV? Stwórz je z nami