PAGUS Logistikrecruiting wspiera swych Partnerów biznesowych w branży logistycznej dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego. Firma PAGUS jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 12863.

 Chcesz wyjechać w teamie dwuosobowym?

A może interesuje Cię praca dla Par?

Ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Poszukujemy Pomocników na magazynie w miejscowości Horb am Neckar.

Praca bez znajomości języka niemieckiego!

Opis stanowiska:

  • praca na produkcji przy wykładaniu plastikowych logistycznych skrzynek na taśmę
  • sprawdzanie czystości, oczyszczanie skrzynek
  • sortowanie towarów

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • wynagrodzenie 1350 – 1550€ brutto + 7€ netto diety/dzień
  • zorganizowane zakwaterowanie – płatne po stronie pracownika
  • stabilne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy
  • pomoc w organizacji wyjazdu
  • stała opieka koordynatora
  • ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny
  • podatki odprowadzane w Niemczech
  • zwrot za odzież roboczą

Wymagania:

  • jesteś dyspozycyjny od zaraz
  • poszukujesz pracy w magazynie z lekkim sprzętem
  • masz auto w celu zachowania mobilności na miejscu – warunek konieczny
  • masz doświadczenie w pracy fizycznej, produkcyjnej lub magazynowej

Miesięczne stawki podawane w ogłoszeniu są stawkami brutto. Do wynagrodzenia należy doliczyć dodatek dzienny podawany w kwotach netto.

tel: +48 503 934 105
Więcej ofert: https://mondi-polska.pl/oferty-pracy/

Region:
Telefon kontaktowy:

500 456 300

Numer oferty:
284705
Status:
aktywna
Branża:
Produkcja
Liczba wakatów:
4 osoby
Wymagany język:
Polski
Nie masz CV? Stwórz je z nami