Osoby z doświadczeniem na stanowisku mechatronika są niezmiennie poszukiwane przez niemieckie firmy. Oferujemy najciekawsze propozycje dla osób z doświadczeniem, zdolnościami manualnymi oraz komunikatywnym językiem obcym. Nasze oferty pochodzą tylko od sprawdzonych firm, więc możesz liczyć na atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Zapewniamy wysokie wynagrodzenie, które zawsze na czas trafia na konto. Umowa na niemieckich warunkach to gwarancja legalności, zapewniamy także ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny. Co więcej, zawsze możesz liczyć na stałą opiekę koordynatora. Praca jako mechatronik w Niemczech jest znakomitą okazją, by zdobyć cenne doświadczenie i podszkolić poziom języka. Do Twoich zadań będzie należała m.in. kontrola i usuwanie usterek w zautomatyzowanych urządzeniach produkcyjnych czy bieżące konserwacje sprzętu. Po więcej szczegółów sięgnij do opisów ofert.

Znaleziono 1 ogłoszenie

Operator linii produkcyjnej

Würzburg (niedaleko Frankfurtu nad Menem), Niemcy
Umowa o pracę
Opieka koordynatora
Bezpłatne zakwaterowanie
1880 – 2150€ brutto/miesiąc / miesiąc
30€ netto/dzień / dzień

Oczekiwania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego 
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku takim jak: operator maszyn, opiekun linii produkcyjnych, operator maszyn CNC, elektryk (utrzymanie ruchu), mechanik, mechatronik, elektronik.
  • Mile widziane doświadczenie w branży Automotive
  • Możliwość wyjazdu do Niemiec własnym autem
  • Gotowość do pracy 3-zmianowej (wolne weekendy)
  • Gotowość do podjęcia długofalowego zatrudnienia na terenie Niemiec