Nasze zasady
Szacunek
Traktujemy innych tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. Bez względu na to, jak trudne stają przed nami zadania, i jak trudne związane są z nimi emocje, mamy pewność zachowania wysokiej kultury komunikacji. W MONDI szanujemy siebie nawzajem.
Wspólny cel
Każdy z nas jest inny i ma odmienne obowiązki, ale dążymy do wspólnego celu. Dbamy o to już na początku, gdy nowa osoba dołącza do zespołu. Pamiętamy o jasnej i ciągłej współpracy. Nie zawsze jest łatwo, ale staramy się, ponieważ współpraca jest kluczem do osiągnięcia wspólnego celu.
Sukces zespołu
Sukces smakuje wyśmienicie, a jeszcze lepiej, gdy mamy go z kim dzielić i świętować. W MONDI pomagamy sobie, współpracujemy. Gramy przecież do jednej bramki.
Lojalność
W MONDI tworzymy zespół, którego fundamentem jest praca oparta na wzajemnym zaufaniu. Wierzmy, że lojalność jest kluczem do sukcesu. Mimo że każdy jest inny, podążamy w tym samym kierunku i wierzymy, że możemy na sobie polegać. Każda przeszkoda jest dla nas wyzwaniem.
Sprawna Komunikacja
Można mówić, a nie być zrozumianym, można też słuchać, ale nie słyszeć. Dlatego w MONDI nieustannie ze sobą rozmawiamy, przez co lepiej się rozumiemy. Dzięki temu zawsze osiągamy wspólny sukces.
Odpowiedzialność
Jesteśmy odpowiedzialni, ponieważ stanowimy jedno ogniwo łańcucha, w którym początek i koniec stanowią ludzie. Jesteśmy odpowiedzialni, dlatego klienci zlecają nam rekrutacje, bo wiedzą, że profesjonalnie wykonamy swoje zadanie. Pracownicy natomiast ufają nam, że się nimi zaopiekujemy.
Wyciąganie wniosków
Wszyscy ludzie popełniają błędy, my również. Nie boimy się ich, wręcz przeciwnie - z każdego błędu staramy się wyciągać wnioski, by nie popełniać ich ponownie. Dzięki błędom mamy okazję stać się lepsi.
Konstruktywne rozwiązania
Niezwykle istotne jest dla nas rozwijanie umiejętności stosowania konstruktywnych rozwiązań w codziennej pracy i wspólnej komunikacji. Tworzenie nowych, lepszych sposobów współpracy oraz alternatywnych metod działania pozwala nam spełniać potrzeby naszych klientów, kandydatów i nas samych.
Prawda
Jesteśmy uczciwi i szczerzy zarówno wobec siebie, jak i wobec Kandydatów oraz Klientów. Nie wyobrażamy sobie, aby mogło być inaczej. W MONDI wszystkie relacje bazują na szczerości i zaufaniu.
Nasza firma
Budowa marki MONDI w Polsce została zapoczątkowana przez ludzi, którzy od początku mieli jasną wizję i strategię działania opartą na silnych wartościach. Posiadali, i tak jest nadal, niekończący się optymizm i wiarę w to, że wszystko się uda, gdy tylko prawdziwie w to uwierzymy. Po kilku latach ciężkiej pracy, budowania firmy cegiełka po cegiełce, jak własnej, teraz możemy wspólnie cieszyć się i być dumni z tego, kim jesteśmy i jacy jesteśmy.