PAGUS Logistikrecruiting wspiera swych Partnerów biznesowych w branży logistycznej dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego. Firma PAGUS jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 12863.

Aktualnie dla naszego wieloletniego klienta – dużej firmy z branży usługowej oraz logistycznej, mającej oddział około 60km od Stuttgartu poszukujemy Pracowników na stanowisko:

Komisjoner/Pakowacz – darmowy dojazd do pracy!

 Miejsce pracy: Empfingen

Twoje obowiązki:

  • sortowanie, pakowanie i etykietowanie towarów (części mechaniczne, zazwyczaj drobne ale zdarzają się ważące ok. 30 kg)
  • przygotowywanie towarów do wysyłki
  • prace ze skanerem ręcznym
  • dbanie o czystość na magazynie

A w zamian otrzymasz:

  • możliwość dojazdów do pracy busem zorganizowanym przez firmę (dla osób wyjeżdżających własnym autem – zwrot za dojazd do Niemiec)
  • umowę na warunkach niemieckich minimum na rok czasu z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę Schäflein
  • ubezpieczenie oraz prawo do świadczeń socjalnych
  • wynagrodzenie miesięczne ok. 1100-1300 € netto
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • zwrot za odzież roboczą
  • telefoniczne wsparcie koordynatora podczas wyjazdu za granicę

Dołącz do Nas jeśli:

  • masz doświadczenie w pracy fizycznej lub na magazynie
  • chcesz podjąć pracę od zaraz – wyjazd jeszcze przed świętami
  • interesuje Cię stała praca

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk Aplikuj

Jesteśmy dla Ciebie pod numerem telefonu: +48 503 934 105.