Jak będzie wyglądała nasza współpraca?
Porozmawiamy potrzebach rekrutacyjnych i naszym sposobie pracy.

To pierwszy krok do nawiązania trwałej relacji. Zależy nam na poznaniu Twojej firmy – jej kultury, specyfiki, profilu idealnego Kandydata. Wyposażeni w taką wiedzę wiemy, gdzie szukać idealnego Pracownika. Przedstawimy również nasze metody działania i zasady współpracy.

Podpisanie umowy

Jeśli warunki współpracy okażą się odpowiednie, możemy podpisać umowę. Określi zakres naszych obowiązków oraz harmonogram prac. W momencie, gdy złożysz podpis na dokumencie, rozpoczniemy poszukiwania Kandydatów.

Rekrutacja

Każdy proces prowadzi wyznaczony Konsultant, który pozostanie w kontakcie przez cały czas. Zadba o sprawny przepływ informacji i dopilnuje, by Kandydaci spełnili oczekiwania. Dbamy o całokształt rekrutacji, by zdjąć z Ciebie jej ciężar w największym możliwym stopniu. Ten etap kończy się przedstawieniem Kandydatów.

Wybór Pracownika

Decydujesz, kto spośród przedstawionych Kandydatów dołączy do Twojego zespołu. Jeśli takie będzie życzenie, będziemy uczestniczyć w ostatecznym wyborze w charakterze doradczym. Z wybranym Kandydatem zostaje podpisana umowa.

Kontakt po rekrutacji

Nasza rola nie kończy się z chwilą podpisania kontraktu z nowymi Pracownikami. Pozostajemy do dyspozycji zarówno zatrudnionych, jak i Pracodawcy w razie dodatkowych pytań lub uwag.