Referencje Klientów
Mamy przyjemność pracować z renomowanymi partnerami z Polski i z zagranicy.

Firma Mondi realizowała dla nas projekt na stanowisko Kierownika Zakładu Produkcyjnego. Rekrutacja przebiegła profesjonalnie na każdym etapie, z zarekomendowanym przez MONDI Pro kandydatem podjęliśmy długofalową współpracę, która z sukcesem trwa do dzisiaj.

Jest to tym cenniejsze, iż zlecenie nie należało do łatwych zarówno ze względu na lokalizację, jak i wysokie oczekiwania wobec kandydatów.

Bartosz Wolff
Prezes Grupy WOLFF

Chcielibyśmy polecić usługi Mondi Polska z siedzibą w Poznaniu w zakresie rekrutacji i obsługi pracowników tymczasowych. Przez cały okres współpracy osoby reprezentujące Mondi Polska wykazują się wysokim profesjonalizmem w obsłudze Klienta.

Wszystkie zamówienia realizowane terminowo, a co szczególnie dla nas ważne, nie wpływa to negatywnie na jakość zatrudnionych pracowników.

Ronald Porteous
Prezes Zarządu

MONDI przykłada ogromną wagę do zrozumienia naszych potrzeb i oczekiwań wobec kandydatów, tworząc opis danego stanowiska. Pozwala to na uniknięcie nieporozumień przy kolejnych etapach współpracy i sprawia, że rekomendowane przez MONDI osoby zawsze stanowią dla nas partnerów do rozmowy, są wartościowymi kandydatami i odpowiadają ustalonym wcześniej wymaganiom.

Szczególnie cenimy jakość przesyłanych do nas profili. Są bardzo rozbudowane, oprócz historii zatrudnienia, zawierają wiele cennych informacji z bezpośrednich spotkań prowadzonych przez Specjalistę z ramienia Mondi. (…) Mondi nie ma najniższych cen spośród firm rekrutacyjnych, z którymi współpracowaliśmy, ale w tym przypadku definitywnie przekłada się to na różnicę w jakości obsługi Klienta.

Justyna Jachimczyk
Human Resources Manager

Najważniejszą wartością wnoszoną przez MONDI jest wytrwałość oraz kreatywność w poszukiwaniu kandydatów o profilu odpowiadającym naszym wysokim oczekiwaniom. Konsultanci szybko docierają do właściwych kandydatów, wykazując się elastycznością i efektywnością w realizacji poszczególnych projektów. Pracownicy pozostawali z nami w stałej komunikacji, informując o statusie projektów i dostosowując działania do naszych wymagań i warunków rynkowych.

Ewa Śniegórska-Łuszczki
Dyrektor ds. Personalnych

Roczne poszukiwania pracownika na terenie Niemiec, z pomocą 7 agencji headhunterskich, nie przyniosły żadnego rezultatu. W tej trudnej sytuacji jeden z naszych klientów polecił nam firmę Mondi Polska, jako doświadczoną w rekrutacji wykwalifikowanej kadry. (…)

Po dogłębnej analizie i zrozumieniu naszych potrzeb Mondi w krótkim czasie przedstawiło nam trzech kandydatów, z których każdy był zgodny z wymaganiami w niemal stu procentach. Spotkania rekrutacyjne zostały zorganizowane szybko i z elastycznym podejściem, dzięki czemu rekrutacja została sfinalizowana w krótkim czasie. (…)

Niepotrzebne okazały się również nasze obawy dotyczące kwestii fiskalnych, związanych z zatrudnianiem pracowników za granicą. Mondi Polska zrealizowała proces w całości, dbając również o aspekty niezwiązane bezpośrednio z rekrutacją.

Volker Streit
Sales Manager Market Development

Na uwagę zasługuje nieszablonowy standard organizacji procesu rekrutacji pracowników, jak również w dalszym etapie obsługa kadrowo-płacowa zatrudnionych osób. Skuteczność działań rekrutacyjnych Mondi Polska była kilkukrotnie wyższa niż w przypadku procesów prowadzonych przez inne jednostki w miesiącach ubiegłych. Należy dodać, że firma Mondi zna doskonale lokalny rynek pracy, dzięki czemu już na etapie rozpoznania potrzeb byliśmy zaskoczeni poziomem świadomości jej przedstawicieli stopnia trudności projektu, co szybko znalazło odzwierciedlenie w opracowanym realnym planie działania, uwzględniającym aspekt lokalizacji firmy, która nie jest atrakcyjna dla potencjalnych pracowników.

Hubert Przybylski
Production Manager oraz Ian Godwin – VP Operations at ABC Group

Naszym zdaniem do czynników stanowiących przewagę konkurencyjną firmy Mondi należą: bardzo dobra znajomość naszej kultury organizacyjnej i prezentacja kandydatów, którzy się do niej wpasowują oraz bardzo dobra znajomość rynku lokalnego i duża intensyfikacja poszukiwań na tym rynku, co ze względu na lokalizację naszej firmy decyduje o sukcesie w znalezieniu wartościowych kandydatów, którzy wiążą z nami swoją przyszłość w dłuższej perspektywie czasowej.

Anna Sroczyńska
Regional HR Manager

Wielokrotnie przekonałem się o wysokim profesjonalizmie i skuteczności osób, które obsługują naszą firmę. Zespół ten dzięki swojej otwartości, szczerości oraz doskonałemu zrozumieniu potrzeb klienta szybko zdobył moje zaufanie. Rekrutacje są realizowane z zaangażowaniem oraz terminowo, co potwierdza jakość świadczonych przez nich usług. Dzięki odpowiedniemu doborowi kadr, minimalizujemy koszty wynikające z rotacji pracowników.

Jacek Dominikowski
Dyrektor Zarządzający

W porównaniu do konkurencyjnych firm rekrutacyjnych, z którymi współpracowaliśmy równolegle, skuteczność Mondi w rekrutacji pracowników spełniających nasze wymagania była kilkukrotnie wyższa od pozostałych firm. (…) Indywidualne podejście, profesjonalny kontakt, a co najważniejsze, dobre zrozumienie potrzeb naszej firmy, to główne czynniki wyróżniające firmę Mondi na rynku usług rekrutacyjnych.

Witold Cel
Dyrektor Operacyjny
Gdzie prowadzimy rekrutacje?
Przyjemnością jest praca z odpowiednimi ludźmi. Wiemy gdzie ich szukać

Nasze biura znajdują się w Poznaniu (tu, w samym sercu miasta mamy siedzibę główną) oraz w Rzeszowie.

Granice i odległości nie stanowią dla nas bariery. Mamy doświadczenie w pracy z wykorzystaniem narzędzi umożliwiających sprawną komunikację na odległość. Rozmowy z wykorzystaniem wideo lub telefonu mają równie wysoką skuteczność, jak te twarzą w twarz.

Pracujemy z Firmami zlokalizowanymi w całej Polsce, Niemczech oraz w innych krajach – między innymi Arabii Saudyjskiej, Holandii i Szwecji.

Co nas wyróżnia na rynku usług rekrutacyjnych?
Spełniamy marzenia o idealnym partnerstwie ludzi i firm
Przykładamy bardzo dużą wagę do zrozumienia potrzeb firmy, z którą współpracujemy.
Nie działamy według z góry ustalonych schematów działania. Nawet jeśli rekrutujemy na stanowiska, z którymi pracowaliśmy wielokrotnie, wiemy, że podobna nazwa i zakres obowiązków to nie wszystko. O ostatecznym wyniku mogą przesądzić niuanse. One zaś wymagają jednostkowego podejścia. Dlatego opracowujemy na nowo każdy model rekrutacji, korzystając z nowoczesnych narzędzi i metod.
Nie konkurujemy ceną
Nasze usługi nie są najtańsze na rynku. Jeśli jednak poszukujesz wysokiej jakości, profesjonalizmu i współpracy na lata – jesteśmy tu dla Ciebie.
Skuteczność
Partnerzy, z którymi współpracujemy, podkreślają, że nasze działania przynoszą kilkukrotnie lepsze efekty niż te, realizowane przez firmy konkurencyjne. Sprawdź nasze referencje.
Kompleksowość
Nasze rekrutacje prowadzimy od początku do końca, pozostając z Tobą w ciągłym kontakcie. Dbamy o wszystkie aspekty i szczegóły. Chcemy zdjąć z Twoich barków obowiązki związane z rekrutacją i pomóc Ci zaoszczędzić czas i zasoby. Rozwijaj swój biznes – my zajmiemy się rozrostem zespołu.
Jesteśmy nastawieni na relacje
HR to dla nas Human Relations – tak brzmi nasze motto. Nie jest pustym sloganem – ilustruje nasz pogląd na pracę. Ludzie są dla nas ważniejsi niż wykresy Excela. Naszym celem jest zadowolenie Twoje i Pracowników oraz długotrwała, stabilna współpraca. Udaje się nam go realizować – dla wielu firm rekrutujemy od lat, niekiedy wspierając realizację całej polityki personalnej przedsiębiorstwa.
Nie boimy się wyzwań
Mamy doświadczenie w złożonych rekrutacjach na stanowiska specjalistyczne i o wąskich kompetencjach. Prowadzimy je również na trudnych rynkach lokalnych z bardzo niskim bezrobociem i niewielkim odsetkiem Kandydatów aktywnie poszukujących pracy.
Jesteśmy elastyczni
Rekrutacje stałe i tymczasowe różnią się od siebie diametralnie. Rozumiejąc ich specyfikę, specjalizujemy się w dwóch kierunkach i działamy w ramach Mondi PRO oraz Mondi Polska.
Działy w Mondi Polska
Rozwijaj swój biznes – my zajmiemy się rekrutacją
Mondi PRO
Specjaliści w rekrutacjach specjalistycznych i menedżerskich

Jesteśmy odpowiedzią na potrzeby rekrutacyjne Pracodawców dotyczących stanowisk specjalistycznych, średniego i wysokiego szczebla.

W swojej pracy stosujemy nowoczesne i sprawdzone metody docierania do Kandydatów spełniających wymagania profilu kompetencji i osobowości.

Stosujemy techniki takie jak Executive Search, docierając do kandydatów na najwyższe stanowiska drogą kontaktu bezpośredniego z indywidualnie dopasowaną propozycją zawodową, czy Direct Search służący zidentyfikowaniu i skontaktowaniu się z osobami odpowiednimi na kluczowe lub trudno dostępne stanowiska. Poszukujemy Kandydatów w firmach pokrewnych branżowo, wykorzystując często metody nieszablonowe i kreatywne.

Doprowadzamy do końca rekrutacje, których inne firmy nie zdołały zrealizować. Trudne wyzwania to nasza codzienność i lubimy je podejmować. Każdy zrealizowany projekt, zadowolony Klient i Kandydat to źródło naszej satysfakcji.

Mondi Polska
Specjaliści w rekrutacjach tymczasowych

Rekrutacje tymczasowe kojarzą się niekiedy z masowością i troską o ilość zamiast jakość.

Przełamujemy ten stereotyp. Zatrudniamy fachowców do pracy w Niemczech – często nawet kilkadziesiąt osób w ramach jednego procesu, nie tracąc na jakości. Każdy Kandydat, który zostanie Ci przedstawiony, będzie spełniał założenia z profilu.

W sytuacji jednostkowych problemów z naszymi Pracownikami, gwarantujemy nieodpłatne zatrudnienie następcy, w ramach gwarancji. Przejmujemy też w całości opiekę kadrowo-płacową nad naszymi Pracownikami, dzięki czemu możesz skupić się na innych aspektach biznesu.