Rekrutacja krok po kroku
Zainteresowała Cię praca w Mondi

Chcesz stać się częścią naszego zespołu? Bliskie Ci są nasze wartości? Sprawdź, kogo poszukujemy i aplikuj. Obecnie nie ma ogłoszenia, które pokrywa się z Twoimi kompetencjami? Zostaw nam swoje CV. Odezwiemy się, jak tylko pojawi się stanowisko dla Ciebie.

Rozmowa telefoniczna

Jeśli Twoja aplikacja nas zainteresuje, spodziewaj się telefonu od osoby prowadzącej proces. To okazja byśmy poznali wzajemne oczekiwania i motywacje. Przybliżymy Ci także stanowisko oraz naszą pracę.

Pierwsze spotkanie

Jeśli poprzedni etap przebiegnie pomyślnie dla obu stron, zaprosimy Cię na rozmowę do naszego biura. Telefonicznie lub mailowo ustalimy dogodny termin. Poprowadzi je ta sama osoba, którą miałeś okazję poznać już przez telefon. Chcemy poznać nie tylko Twoje kompetencje i doświadczenie, ale również Ciebie jako osobę.

Dzień próbny

To umowna nazwa dla spotkania, na którym otrzymasz do wykonania zadania praktyczne, z którymi będziesz spotykać się w codziennej pracy. Może przybrać różną formę, między innymi sesji assessment center. Nie trwa pełnego dnia pracy, lecz kilka godzin.

Poznaj przyszłego szefa

Dotarłeś do tego etapu? Jesteś na dobrej drodze! Spotkanie z Prezesem służy jeszcze lepszemu poznaniu naszej firmy. Pozwoli nam również wzajemnie przekonać się, czy wyznajemy podobne wartości i czy patrzymy w tym samym kierunku.

Propozycja współpracy

Jeśli okaże się, że mówimy wspólnym językiem, z przyjemnością powitamy Cię w naszym zespole. Otrzymasz od nas propozycję współpracy. Jeśli ją przyjmiesz, oficjalnie zostaniesz Mondianką lub Mondianinem!