Działy w Mondi Polska
Rozwijaj swój biznes – my zajmiemy się rekrutacją
Rekrutacje tymczasowe
Mondi Polska - dział rekrutacji niemieckiej

Rekrutacje polskich fachowców na rynek niemiecki to codzienność tego działu. Osoby w nim pracujące udzielają informacji kandydatom, publikują ogłoszenia, weryfikują CV oraz znajomość języka, prowadzą rozmowy rekrutacyjne, a na koniec decydują o ich zatrudnieniu.

Codzienna praca z ludźmi i rekrutacje fachowców do pracy za granicą to wyzwanie, które chcesz podjąć? Dołącz do działu rekrutacji niemieckiej Mondi Polska!

Koordynacja
Ich zadaniem jest wspieranie i pomoc
pracownikom tymczasowym w Niemczech.

Odnajdują kwatery, pilnują kwestii urzędowych, pozostają z pracownikami w kontakcie przez cały czas ich zatrudnienia w Mondi. Zawsze doskonale zorientowani, co dzieje się za zachodnią granicą.

Cenisz pracę, w której dużo się dzieje? Lubisz kontakt z ludźmi i język niemiecki? Koordynacja to dział dla Ciebie!

Kadry
Uosobienie organizacji i zaangażowania.

Pilnują wszystkich kwestii formalnych związanych z zatrudnianiem polskich pracowników tymczasowych w Niemczech. Ich skrupulatność jest legendarna!

Dobrze odnajdujesz się w gąszczu tabel oraz cyfr i żaden szczegół nie umknie Twojemu oku? Analityczne osobowości świetnie odnajdują się w kadrach!

Rekrutacje specjalistyczne i menedżerskie
Mondi PRO

Odpowiadają za rekrutacje stałe na stanowiska średniego i wysokiego szczebla. Prowadzą kompleksowo projekty w Polsce i za granicą. Żaden specjalista się przed nimi nie ukryje – są lepsi niż niejeden detektyw.

Lubisz różnorodność, wyzwania i masz żyłkę Sherlocka Holmesa? W PRO znajdziesz wszystko, czego szukasz.