Dlaczego warto do nas dołączyć?
Poznaj nasze zalety
Jesteśmy pasjonatami, a pracę traktujemy w kategoriach wyzwań
Jeśli lubisz różnorodność, a monotonia Cię męczy – znajdziesz tu swoje miejsce
Żyjemy i pracujemy zgodnie z zasadami, które wspólnie ustaliliśmy
Mamy płaską strukturę i każde zdanie jest ważne. Możesz mieć realny wpływ na to, co dzieje się w firmie
Kładziemy nacisk na rozwój – szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne są ważną częścią naszej codzienności
Awans lub zmiana działu? Oczywiście, że to możliwe. Wszyscy kierownicy Mondi byli awansowani spośród pracowników!
Jesteśmy zgraną ekipą. Lubimy się w pracy i poza nią. Możesz liczyć na wsparcie na każdym kroku
Nie mamy dress code’u i wszyscy jesteśmy „na Ty”. Wierzymy, że atmosfera jest kluczem do stworzenia dobrze prosperującej firmy
Rekrutacja i pierwsze dni w firmie?
Tak wspominają je Mondianie

Bardzo dobrze pamiętam i wspominam swoją rekrutację. Pierwsza rozmowa, z moją obecną przełożoną, była ciekawa i profesjonalna. Byłem zestresowany, nawet starałem nauczyć się na pamięć informacji ze strony internetowej. Oczywiście niepotrzebnie! Na rozmowie naprawdę czułem się słuchany. Drugim etapem było spotkanie z Prezesem i inną kierowniczką. Tym co zapadło mi w pamięć najmocniej było pytanie Prezesa o muzykę, którą lubię. Chcieli poznać mnie nie tylko jako pracownika, ale też jako człowieka. To było zaskakujące, ale bardzo miłe.

Wiktor Hołubowski
Konsultant ds. rekrutacji, Mondi PRO

Rozmowa rekrutacyjna w Mondi jest jednym z moich najciekawszych zawodowych doświadczeń. Jak ją określić jednym słowem? Nieszablonowa. Trwała dość długo, ale nie bazowała na wszystkim znanych pytaniach o doświadczenie i wykształcenie (choć ich też nie zabrakło). Była dyskusją, w której czułam, że bez obaw mogę wyrazić swoje zdanie. Byłam pod wrażeniem pozytywnego nastawienia i wnikliwości, która zwiastowała, że firma szuka współpracy na lata. I nie pomyliłam się! Uważam też, że świetnym rozwiązaniem była integracja jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem mojej pracy. Przychodząc pierwszego dnia, znałam już większość zespołu i czułam się pewniej.

Karolina Chojnacka
Specjalista ds. marketingu

Jeśli trudno wyobrazić sobie swobodną i przyjazną rozmowę rekrutacyjną, to warto przyjść do Mondi, aby przekonać się, że takie rzeczywiście istnieją. Szczera i otwarta komunikacja towarzyszyła mi już od pierwszej minuty spotkania. Pomimo że od tamtej chwili minęło kilka lat, to cieszę się, że stałam się częścią zespołu, który dba o dobre relacje i pozytywną atmosferę pracy. Jesteśmy doskonałą ilustracją stwierdzenia, iż „siłą firmy są ludzie, którzy ją tworzą”, ponieważ rozwijając się wspólnie, możemy jednocześnie rozwijać się indywidualnie.

Monika Siudzińska
Konsultant Ds. Rekrutacji, Mondi PRO

Po przekroczeniu progu siedziby Mondi, biuro od razu wydało mi się bardzo przytulne.  W tle słychać było gwar rozmów telefonicznych i miłe głosy. Gdy za chwilę zobaczyłam dwie uśmiechnięte rekruterki, które przywitały mnie bardzo ciepło, wszystkie obawy i stres się ulotniły. Rozmowa toczyła się w bardzo przyjaznej atmosferze i, czego doświadczyłam pierwszy raz w procesie rekrutacji, dziewczyny nie dały mi odczuć, że w niej uczestniczę. Rozmawiałyśmy rzeczowo, ale  jednocześnie dużo żartowałyśmy. Czułam, że przykładają dużą uwagę do tego, żebym się czuła komfortowo. Dodatkowo oświetlona światłem dziennym salka szkoleniowa z wielkimi oknami wprowadzała przyjazną atmosferę. Pomyślałam, że żal by mi było, gdybym nie mogła tu pracować, bo to miejsce bardzo mi się podoba.

Lidia Ciesielska
Asystentka Zarządu

W Mondi jestem już od czerwca 2014 roku. To była moja pierwsza poważna praca po studiach. Miałam odbyć tutaj tylko kilka miesięcy praktyki, ale stało się inaczej. Po pierwsze atmosfera, w jakiej zostałam przyjęta, była tak fantastyczna, że już po miesiącu czułam się jakbym była tu od dawna. Tym bardziej, że nie żyliśmy tylko pracą! Po drugie, zaczynając tutaj karierę, byłam zielona w rekrutacji, ale dzięki cierpliwości, wiedzy i doświadczeniu osób, które mnie wdrażały, bardzo szybko się tego nauczyłam i bardzo szybko to polubiłam. I tak jestem do dzisiaj ?

Kamila Mogilewska
Specjalista ds. rekrutacji, oddział Szczecin

Pierwsze dni w Mondi wspominam naprawdę pozytywnie. Zapadło mi w pamięć, że KAŻDY podszedł do mnie z uśmiechem i wsparciem. Faktycznie czułam, że mogę liczyć na zespół z którym zaczynałam współpracę. A pracy było dużo: wiele otwartych rekrutacji, do tego wszechobecny język niemiecki, którego ja używałam ostatnio 7 lat wcześniej. Z czasem wszystko dało się okiełznać. Teraz ja również podchodzę do wszystkich „nowych” z życzliwością i otwartym umysłem, także jeśli dasz coś od siebie, to na pewno możesz liczyć na to, że nie zostaniesz sam/a ze swoimi zadaniami. A z biegiem czasu poczucie, tego, że gramy do jednej bramki tylko się wzmacnia!

Milena Ledzion
Specjalista ds. Rekrutacji

Na mnie największe wrażenie zrobiła na mnie osoba prowadząca rekrutację, jej profesjonalizm i zarazem takie koleżeńskie podejście. Również postawa Prezesa, jego otwartość i swoboda oraz to, że naprawdę zależy mu na nas jako na osobach, nie zasobach — widać jak ważnym ogniwem jest każdy pracownik. A kolejna super ważna sprawa to zgranie dziewczyn w koordynacji. Widząc ich zaangażowanie w tę pracę, przekonałam się, jak wiele ona dla nich znaczy i pomyślałam sobie — skoro takie fajne babki się poświęcają, to chyba jest warto? I się nie myliłam!

Barbara Kołodziejczak
Koordynator Projektu

W tej zakładce prezentujemy szerokie możliwości rozwoju w naszych strukturach. Odpowiedzieliśmy na wszystkie Twoje pytania?

Jeśli Twoja ciekawość nie została jeszcze zaspokojona, kliknij poniżej i skontaktuj się z nami. Odpowiemy jak najszybciej!

Czytaj nasz blog
Przejdź do bloga