Dlaczego warto do nas dołączyć?
Poznaj nasze zalety
Jesteśmy pasjonatami, a pracę traktujemy w kategoriach wyzwań
Jeśli lubisz różnorodność, a monotonia Cię męczy – znajdziesz tu swoje miejsce
Żyjemy i pracujemy zgodnie z zasadami, które wspólnie ustaliliśmy
Mamy płaską strukturę i każde zdanie jest ważne. Możesz mieć realny wpływ na to, co dzieje się w firmie
Kładziemy nacisk na rozwój – szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne są ważną częścią naszej codzienności
Awans lub zmiana działu? Oczywiście, że to możliwe. Wszyscy kierownicy Mondi byli awansowani spośród pracowników!
Jesteśmy zgraną ekipą. Lubimy się w pracy i poza nią. Możesz liczyć na wsparcie na każdym kroku
Nie mamy dress code’u i wszyscy jesteśmy „na Ty”. Wierzymy, że atmosfera jest kluczem do stworzenia dobrze prosperującej firmy
Rekrutacja krok po kroku
Zainteresowała Cię praca w Mondi

Chcesz stać się częścią naszego zespołu? Bliskie Ci są nasze wartości? Sprawdź, kogo poszukujemy i aplikuj. Obecnie nie ma ogłoszenia, które pokrywa się z Twoimi kompetencjami? Zostaw nam swoje CV. Odezwiemy się, jak tylko pojawi się stanowisko dla Ciebie.

Rozmowa telefoniczna

Jeśli Twoja aplikacja nas zainteresuje, spodziewaj się telefonu od osoby prowadzącej proces. To okazja byśmy poznali wzajemne oczekiwania i motywacje. Przybliżymy Ci także stanowisko oraz naszą pracę.

Pierwsze spotkanie

Jeśli poprzedni etap przebiegnie pomyślnie dla obu stron, zaprosimy Cię na rozmowę do naszego biura. Telefonicznie lub mailowo ustalimy dogodny termin. Poprowadzi je ta sama osoba, którą miałeś okazję poznać już przez telefon. Chcemy poznać nie tylko Twoje kompetencje i doświadczenie, ale również Ciebie jako osobę.

Dzień próbny

To umowna nazwa dla spotkania, na którym otrzymasz do wykonania zadania praktyczne, z którymi będziesz spotykać się w codziennej pracy. Może przybrać różną formę, między innymi sesji assessment center. Nie trwa pełnego dnia pracy, lecz kilka godzin.

Poznaj przyszłego szefa

Dotarłeś do tego etapu? Jesteś na dobrej drodze! Spotkanie z Prezesem służy jeszcze lepszemu poznaniu naszej firmy. Pozwoli nam również wzajemnie przekonać się, czy wyznajemy podobne wartości i czy patrzymy w tym samym kierunku.

Propozycja współpracy

Jeśli okaże się, że mówimy wspólnym językiem, z przyjemnością powitamy Cię w naszym zespole. Otrzymasz od nas propozycję współpracy. Jeśli ją przyjmiesz, oficjalnie zostaniesz Mondianką lub Mondianinem!
Jeszcze tylko jeden etap – powitalna integracja! ?

Dołącz do nas
Działy w Mondi Polska
Rozwijaj swój biznes – my zajmiemy się rekrutacją
Rekrutacje tymczasowe
Mondi Polska - dział rekrutacji niemieckiej

Rekrutacje polskich fachowców na rynek niemiecki to codzienność tego działu. Osoby w nim pracujące udzielają informacji kandydatom, publikują ogłoszenia, weryfikują CV oraz znajomość języka, prowadzą rozmowy rekrutacyjne, a na koniec decydują o ich zatrudnieniu.

Codzienna praca z ludźmi i rekrutacje fachowców do pracy za granicą to wyzwanie, które chcesz podjąć? Dołącz do działu rekrutacji niemieckiej Mondi Polska!

Koordynacja
Ich zadaniem jest wspieranie i pomoc
pracownikom tymczasowym w Niemczech.

Odnajdują kwatery, pilnują kwestii urzędowych, pozostają z pracownikami w kontakcie przez cały czas ich zatrudnienia w Mondi. Zawsze doskonale zorientowani, co dzieje się za zachodnią granicą.

Cenisz pracę, w której dużo się dzieje? Lubisz kontakt z ludźmi i język niemiecki? Koordynacja to dział dla Ciebie!

Kadry
Uosobienie organizacji i zaangażowania.

Pilnują wszystkich kwestii formalnych związanych z zatrudnianiem polskich pracowników tymczasowych w Niemczech. Ich skrupulatność jest legendarna!

Dobrze odnajdujesz się w gąszczu tabel oraz cyfr i żaden szczegół nie umknie Twojemu oku? Analityczne osobowości świetnie odnajdują się w kadrach!

Rekrutacje specjalistyczne i menedżerskie
Mondi PRO

Odpowiadają za rekrutacje stałe na stanowiska średniego i wysokiego szczebla. Prowadzą kompleksowo projekty w Polsce i za granicą. Żaden specjalista się przed nimi nie ukryje – są lepsi niż niejeden detektyw.

Lubisz różnorodność, wyzwania i masz żyłkę Sherlocka Holmesa? W PRO znajdziesz wszystko, czego szukasz.

Rekrutacje tymczasowe
Mondi Polska

Do zadań zespołu należy pozyskiwanie i rekrutacja pracowników tymczasowych w Polsce oraz ich koordynowanie w trakcie zatrudnienia. Współpracują głównie z firmami z branży produkcyjnej oraz logistycznej. Realizują całościowo projekty na często niełatwych rynkach lokalnych. Rekrutują na terenie Aglomeracji Poznańskiej, Szczecina oraz Słubic.

Masz już doświadczenie w rekrutacjach tymczasowych lub uważasz, że to praca dla Ciebie? Czekamy na Twoją aplikację!

Obecnie rekrutujemy na stanowiska
Znajdź najlepszą ofertę dla siebie
Sekretarka/Recepcjonistka
PolskaWielkopolskie,
2018-06-13
Praktykant/-ka w dziale administracji HR – praktyka płatna
PolskaWielkopolskie,
2018-05-18
Key Account Manager (rynek niemiecki)
PolskaWielkopolskie,
2018-06-28
Specjalista ds. sprzedaży usług HR
Lubuskie, Polska, WielkopolskieZachodniopomorskie,
2018-05-24
Nie znalazłeś
odpowiedniej rekrutacji?

Może jeszcze nie wiemy,
że szukamy właśnie Ciebie!
Zostaw nam swoje CV!

Zostaw swoje cv
Benefity dla Ciebie
Zobacz co zyskasz jak do nas dołączysz
Nieograniczony
budżet szkoleniowy
System Kafeteryjny
MyBenefit
Pakiet medyczny
Enel Med
Kursy językowe
dla pracowników
Forma współpracy:
umowa o pracę
Elastyczne
godziny pracy
Okolicznościowe spotkania
firmowe i integracje
Kawa, herbata, soki,
świeże owoce w biurze
Dogodna
lokalizacja biur
Mondi dla Mam – w ramach pakietu medycznego oferujemy
naszym Pracownicom prowadzenie ciąży wraz z badaniami
Ubezpieczenie grupowe
dla Ciebie i Twoich bliskich
Rekrutacja i pierwsze dni w firmie?
Tak wspominają je Mondianie

Bardzo dobrze pamiętam i wspominam swoją rekrutację. Pierwsza rozmowa, z moją obecną przełożoną, była ciekawa i profesjonalna. Byłem zestresowany, nawet starałem nauczyć się na pamięć informacji ze strony internetowej. Oczywiście niepotrzebnie! Na rozmowie naprawdę czułem się słuchany. Drugim etapem było spotkanie z Prezesem i inną kierowniczką. Tym co zapadło mi w pamięć najmocniej było pytanie Prezesa o muzykę, którą lubię. Chcieli poznać mnie nie tylko jako pracownika, ale też jako człowieka. To było zaskakujące, ale bardzo miłe.

Wiktor Hołubowski
Konsultant ds. rekrutacji, Mondi PRO

Rozmowa rekrutacyjna w Mondi jest jednym z moich najciekawszych zawodowych doświadczeń. Jak ją określić jednym słowem? Nieszablonowa. Trwała dość długo, ale nie bazowała na wszystkim znanych pytaniach o doświadczenie i wykształcenie (choć ich też nie zabrakło). Była dyskusją, w której czułam, że bez obaw mogę wyrazić swoje zdanie. Byłam pod wrażeniem pozytywnego nastawienia i wnikliwości, która zwiastowała, że firma szuka współpracy na lata. I nie pomyliłam się! Uważam też, że świetnym rozwiązaniem była integracja jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem mojej pracy. Przychodząc pierwszego dnia, znałam już większość zespołu i czułam się pewniej.

Karolina Chojnacka
Specjalista ds. marketingu

Jeśli trudno wyobrazić sobie swobodną i przyjazną rozmowę rekrutacyjną, to warto przyjść do Mondi, aby przekonać się, że takie rzeczywiście istnieją. Szczera i otwarta komunikacja towarzyszyła mi już od pierwszej minuty spotkania. Pomimo że od tamtej chwili minęło kilka lat, to cieszę się, że stałam się częścią zespołu, który dba o dobre relacje i pozytywną atmosferę pracy. Jesteśmy doskonałą ilustracją stwierdzenia, iż „siłą firmy są ludzie, którzy ją tworzą”, ponieważ rozwijając się wspólnie, możemy jednocześnie rozwijać się indywidualnie.

Monika Siudzińska
Konsultant Ds. Rekrutacji, Mondi PRO

Po przekroczeniu progu siedziby Mondi, biuro od razu wydało mi się bardzo przytulne.  W tle słychać było gwar rozmów telefonicznych i miłe głosy. Gdy za chwilę zobaczyłam dwie uśmiechnięte rekruterki, które przywitały mnie bardzo ciepło, wszystkie obawy i stres się ulotniły. Rozmowa toczyła się w bardzo przyjaznej atmosferze i, czego doświadczyłam pierwszy raz w procesie rekrutacji, dziewczyny nie dały mi odczuć, że w niej uczestniczę. Rozmawiałyśmy rzeczowo, ale  jednocześnie dużo żartowałyśmy. Czułam, że przykładają dużą uwagę do tego, żebym się czuła komfortowo. Dodatkowo oświetlona światłem dziennym salka szkoleniowa z wielkimi oknami wprowadzała przyjazną atmosferę. Pomyślałam, że żal by mi było, gdybym nie mogła tu pracować, bo to miejsce bardzo mi się podoba.

Lidia Ciesielska
Asystentka Zarządu

W Mondi jestem już od czerwca 2014 roku. To była moja pierwsza poważna praca po studiach. Miałam odbyć tutaj tylko kilka miesięcy praktyki, ale stało się inaczej. Po pierwsze atmosfera, w jakiej zostałam przyjęta, była tak fantastyczna, że już po miesiącu czułam się jakbym była tu od dawna. Tym bardziej, że nie żyliśmy tylko pracą! Po drugie, zaczynając tutaj karierę, byłam zielona w rekrutacji, ale dzięki cierpliwości, wiedzy i doświadczeniu osób, które mnie wdrażały, bardzo szybko się tego nauczyłam i bardzo szybko to polubiłam. I tak jestem do dzisiaj ?

Kamila Mogilewska
Specjalista ds. rekrutacji, oddział Szczecin

Pierwsze dni w Mondi wspominam naprawdę pozytywnie. Zapadło mi w pamięć, że KAŻDY podszedł do mnie z uśmiechem i wsparciem. Faktycznie czułam, że mogę liczyć na zespół z którym zaczynałam współpracę. A pracy było dużo: wiele otwartych rekrutacji, do tego wszechobecny język niemiecki, którego ja używałam ostatnio 7 lat wcześniej. Z czasem wszystko dało się okiełznać. Teraz ja również podchodzę do wszystkich „nowych” z życzliwością i otwartym umysłem, także jeśli dasz coś od siebie, to na pewno możesz liczyć na to, że nie zostaniesz sam/a ze swoimi zadaniami. A z biegiem czasu poczucie, tego, że gramy do jednej bramki tylko się wzmacnia!

Milena Ledzion
Specjalista ds. Rekrutacji

Na mnie największe wrażenie zrobiła na mnie osoba prowadząca rekrutację, jej profesjonalizm i zarazem takie koleżeńskie podejście. Również postawa Prezesa, jego otwartość i swoboda oraz to, że naprawdę zależy mu na nas jako na osobach, nie zasobach — widać jak ważnym ogniwem jest każdy pracownik. A kolejna super ważna sprawa to zgranie dziewczyn w koordynacji. Widząc ich zaangażowanie w tę pracę, przekonałam się, jak wiele ona dla nich znaczy i pomyślałam sobie — skoro takie fajne babki się poświęcają, to chyba jest warto? I się nie myliłam!

Barbara Kołodziejczak
Koordynator Projektu

To już koniec strony prezentującej Ci możliwości rozwoju w naszych strukturach. Odpowiedzieliśmy na wszystkie Twoje pytania?

Jeśli Twoja ciekawość nie została jeszcze zaspokojona, kliknij poniżej i skontaktuj się z nami. Odpowiemy jak najszybciej!

Czytaj nasz blog
Przejdź do bloga